Sport

Drita prezanton qendërmbrojtësin Leonat Vitija

 

Drita e ka prezantuar edhe një futbollist të dielën.

Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin Leonat Vitija, që së fundi ishte pjesë e Skënderbeut të Korçës. Futbollisti i U-21 të Kosovës me Dritën ka nënshkruar kontratë trevjeçare. Vitija 21-vjeçar më herët karrierë ka bërë edhe te Prishtina dhe skuadra e KEK-ut.