Sport

Llapi prezanton sulmuesin malazez

 

Llapi ka prezantuar blerjen më të re të shtunën. Sulmuesi malazez Igor Vukçeviq i është bashkuar skuadrën podujevase duke nënshkruar një kontratë trevjeçare.

Vuçeviq luan në pozitën e sulmuesin të qendrës dhe është vetëm 22-vjeçar.