Sport

Real Betisi pas Iscos dhe Ceballos

 

Isco dhe Dani Ceballos janë në kërkim të një skuadre të re. Të dy futbollistëve u është përfunduar kontrata me Real Madridin dhe janë lojtarë të lirë.

Mediat spanjolle kanë bërë të ditur se për shërbimet e Iscos dhe Ceballos në garë është Real Betisi.