Sport

Milani zyrtarizon transferimin e Florenzit

 

Milani e ka transferuar përfundimisht Alessandro Florenzin, i cili i ishte bashkuar klubit në verën e kaluar në formë huazimi.

Milani e kishte të drejtën e blerjes dhe e ka shfrytëzuar atë.