Sport

Monza synon Icardin e Dybalan

 

Ekipi i promovuar në Serie A për sezonin 2022/23, Monza po synon të bëjë transferime të mëdha gjatë afatit kalimtar të verës.

“Football-Italia” ka shkruar të shtunën se Monza tashmë ka nisur negociatat për transferimin e Mauro Icardit dhe Paulo Dybalas.