Sport

Chelsea pranë marrëveshjes me Man.City për Sterlingun

Foto: AP
 

Bisedimet midis Chelsea dhe Manchester City për sulmuesin Raheem Sterling janë përshpejtuar ndjeshëm ditët e fundit.

Ekziston një besim nga të dyja klubet për arritjen e një marrëveshjeje për transferimin e anglezit në “Stafmord Bridge”.