Sport

Chelsea afër marrëveshjes me Cityn për Sterlingun

 

Chelsea dhe Man City thuhet se janë afër marrëveshjes për transferimin e Raheem Sterling.

“Sky Sports” ka bërë të ditur se negociatat mes klubeve kanë qenë në vazhdim por tani ka pasur zhvillime pozitive.