Sport

Kampioni i Belgjikës interesohet për Imerin

 

Kampioni i Belgjikës, Club Brugge, ka shprehur interesim për sulmuesin kosovar të Zvicrës, Kastriot Imeri. Kështu ka raportuar të martën “Blick”.

Gazeta e madhe zvicerane njofton se bisedimet në mes të klubit belg dhe Servettes janë duke u zhvilluar me intensitet të lartë.