Sport

Dabiqaj kërkon fitore dhe kualifikim me lojë të bukur

 

Mesfushori Albert Dabiqaj, thotë se Gjilani është gati të përballet me Liepajan.

Sipas tij, me lojë të bukur dhe angazhim maksimal, mund ta sigurojnë kalimin në raundin e dytë.