Sport

Tre futbollistë mund të largohen nga Interi

 

Interi mund t’i shesë të paktën tre futbollistë gjatë afatit kalimtar të verës. “Tuttomercatoweb” ka bërë të ditur se dy lojtarët që do të shiten janë Andrea Pinamonti dhe Alexis Sanchez.

Trajneri Simone Inzaghi u ka bërë me dije drejtuesve të klubit se nuk llogarit në shërbimet e të dy lojtarëve.