Sport

Chelsea dëshiron ta largojë Barkleyn

 

Chelsea po kërkon që ta heqë qafe Ross Barkleyn para se të nisë sezoni i ri në Premier League, shkruan “Daily Mail”.

Mesfushori anglez ishte titullar në vetëm një ndeshje sezonin e kaluar dhe klubi nga Londra dëshiron ta largojë një vit para se t’i përfundojë kontrata.