Sport

Laporta: Do të sjellim edhe një qendërmbrojtës

 

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, këmbëngul se skuadra e tij do të vazhdojë me përforcime.

Laporta ka konfirmuar se ata do të kërkojnë përforcime në mbrojtje përpara mbylljes së afatit kalimtar që është deri më 1 shtator. “Ne duam të bëjmë një ekip konkurrues, t’i japim Xavit lojtarë për të pasur një ekip të mirë dhe mendoj se jemi në rrugën e duhur.