Sport

Werner mund të kthehet te Leipzigu

 

Timo Werner ka gjasa të mëdha që pas dy sezoneve te Chelsea të kthehet te Salzburgu, ka njoftuar “Sky” të hënën.

Bëhet e ditur se Werner është i pakënaqur te Chelsea dhe është i gatshëm t’i bashkohet ekipit gjerman, i cili ka shprehur interesim për shërbimet e tij.