Sport

Juventusi interesohet për Depayn

 

Gjiganti i Series A, Juventusi, është i interesuar për transferimin e Memphis Depayt nga Barcelona, raporton “Footbball-Espana” të martën.

Transferimi i Robert Lewandowskit dhe Raphinhas ka shtyrë Barcelonën ta largojë Depayn, të cilin e transferoi në verën e vitit të kaluar nga Lyoni.