Sport

Alderweireldi “frikësohet” nga kundërsulmet e Dritës

 

Kapiteni i Antwerpit, Toby Alederweireld, ka deklaruar se ndaj Dritës duhet të luajnë me kujdes dhe të shënojnë fitore për të kaluar në raundin e tretë të Ligës së Konferencës.

Frika e mbrojtësi që u transferua te Antwerpi këtë verë, janëe kundërsulmet e Dritës.