Sport

Werneri do të kthehet te Leipzigu për 30 milionë euro

 

Timo Werneri do të kthehet te Leipzigu në Gjermani.

“Sky Sport” në Gjermani ka shkruar të hënën se Chelsea dhe Leipzigu kanë rënë dakord për transferimin e sulmuesit gjerman.