Sport

Frashëri tregon pse po mungon ndaj Klaksvikut

 

Portieri i Ballkanit, Stivi Frashëri, po mungon sonte në ndeshjen që ekipi nga Suhareka po e luan ndaj Klaksvikut në Ishujt Farore.

Ky është dueli i kthimit i rrethit të tretë kualifikues të Ligës së Konferencës. Frashëri ka thënë për KOHËN se arsyeja e mungesës ka të bëjë me gjendjen jo të mirë shëndetësore dhe se nuk ka asgjë tjetër.