Sport

Prishtina zyrtarizon transferimin e Kushtrim Gashit

 

Klubi futbollistik Prishtina e ka zyrtarizuar transferimin e Kushtrim Gashit.

Gashi te klubi kryeqytetas vjen nga skuadra e kampionit të Kosovës, Ballkanit, dhe ka nënshkruar kontratë dyvjeçare, bën të ditur të premten klubi “bardhekaltër”.