Sport

Barcelona regjistron lojtarët kyç para ndeshjes me Vallecanon

Robert Lewandowski
 

Barcelona ka arritur t’i regjistrojë Robert Lewandowskin, Franck Kessien, Raphinhan dhe Andreas Christensenin para ndeshjes së parë të edicionit të ri në La Ligën spanjolle.

Transferimet me emër do të mund të luajnë në ndeshjen e parë.