Sport

Ancelotti ka plane për pensionim

 

Carlo Ancelotti nuk pritej që verën e kaluar t’i bashkohej Real Madridit, njësoj siç nuk e kishte pritur vetë italiani.

Askush nuk e ka imagjinuar që ai do ta fitonte më pas Ligën e Kampionëve dhe La Ligën.