Sport

Nico Gonzalez huazohet te Valencia

 

Nico Gonzalez e ka lënë Barcelonën dhe i është bashkuar Valencias në formë huazimi.

Lajmi është bërë i ditur të shtunën nga të dyja faqet zyrtare të klubeve spanjolle.