Sport

Unitedi po negocion për transferimin e Moratas

 

Manchester Unitedi është në kërkim të një sulmuesi dhe ka nisur bisedimet me skuadrën madrilene, Atletico Madrid, për transferimin e spanjollit Alvaro Morata.

Kështu ka shkruar të shtunën mediumi anglez “The Athletic”.