Sport

Barcelona barazon në ndeshjen e parë të sezonit

 

Baras pa gola ka përfunduar ndeshja mes Barcelonës dhe Rayo Vallecanos, në kuadër të xhiros hapëse të sezonit të ri në La Liga.

Barcelona, e përforcuar me disa lojtarë këtë verë, dominoi plotësisht në ndeshje. Megjithatë, golat munguan.