Sport

Shotani mendon se Drenica nuk e meritoi humbjen

 

Trajneri i Drenicës, Bekim Shotani, mendon se skuadra që ai drejton nuk e meritoi humbjen kundër Llapit.

Ai deklaroi pas ndeshjes se futbollistëve të Drenicë u ka munguar vetëbesimi dhe finalizimi i rasteve në pjesën e dytë.