Sport

Derbi i Londrës, në hije të konfliktit të trajnerëve

 

Derbi i Londrës, ndërmjet Chelseat dhe Tottenhamit është mbyllur me rezultat të barabartë 2:2.

Kjo ndeshje i takoi javës së dytë të Premier Leagues dhe u zhvillua të dielën në “Stemford Bridge”.