Sport

Unitedi me telashe, e pret Liverpoolin në “Old Trafford”

Foto: AP
 

Në Premier League zhvillohet xhiroja e tretë dhe do të ketë ndeshje të forta.

Ndeshja më interesante do të luhet të hënën nga ora 21:00, kur Liverpooli udhëton te Manchester Unitedi, në një prej ndeshjeve më të mëdha në gjithë futbollin anglez.