Sport

Serena Williams mbyll karrierën në tenis pas 27 vjetësh

Foto: AP
 

Serena Williams është përshëndetur nga US Open dhe nga karriera e saj e shkëlqyer.

Williamsi, mes skenës emocionale, u përshëndet me të gjithë pasi u mposht nga australiania Ajla Tomljanoviq.