Sport

Daja: Orari i ngjeshur na shtyu të bëjmë rotacion

 

Skuadra e Ballkanit u mposht pas 10-të ndeshjeve rresht, dhe për trajnerin e kampionit të Kosovës, Ilir Daja, një gjë ka qenë e pritur.

Ai ka thënë se orari i ngjeshur e ka shtyrë të bëj rotacion në formacion, edhe për shkak të disa mungesave.