Sport

Frashëri premton angazhim maksimal

 

Portieri i Ballkanit, Stivi Frashëri pret angazhim të madh të gjithë futbollistëve në ndeshjen kundër Slavia Pragës. Kjo ndeshje luhet të enjten dhe i takon Grupit G të Ligës së Konferencës. Dueli zhvillohet në stadiumin “Fortuna Arena” dhe nis në orën 18:45.

Frashëri ka pranuar se Slavia mbetet favorite jo vetëm në këtë ndeshje, por edhe për ta fituar grupin. Mirëpo, ai ka thënë se pret një paraqitje të mirë të Ballkanit, e cila mund të sjell një rezultat të favorshëm.