Sport

Atalanta me seri më të mirë se Reali dhe PSG-ja

 

Atalanta, Paris Saint-Germaini dhe Real Madridi i kanë fituar të gjitha ndeshjet si mysafirë këtë sezon, por skuadra italiane nuk ka pësuar asnjë gol.

Atalanta e drejtuar nga Gian Piero Gasperini, prin në tabelë me Napolin dhe janë dy skuadrat e pamposhtura në Serie A këtë sezon.