Sport

Prezantohet pranë një luani, por mbrojtësi grek nis vrapin nga frika

 

Kostas Manolas la sërish Olympiakosin këtë verë, duke u transferuar te Sharjah në Emiratet e Bashkuara Arabe, teksa klubi i ri kishte menduar një prezantim vërtetë spektakolar.

Për videon dhe fotot e prezantimit, ishte menduar që greku të pozonte pranë një luani dhe Manolas e pranoi “sfidën”.