Sport

Broja nuk starton te Shqipëria ndaj Islandës

 

Sulmuesi i Chelseat, Armando Broja nuk është titullar te Përfaqësuesja e Shqipërisë për ndeshjen ndaj Islandës në kuadër të Ligës së Kombeve.

Përzgjedhësi Edoardo Reja ka publikuar formacionin për ndeshjen që nis në orën 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.