1 perditesime
Sport

Muja debuton, por Antwerpi lëshon pikët e para

Muja debuton, por Antwerpi lëshon pikët e para
20:38

Muja debuton, por Antwerpi lëshon pikët e para

Arbnor Muja ka debutuar me fanellën e Antwerpit në Belgjikë.

Ai është inkuadrua në minutën e 44-t të pjesës së parë të ndeshjes që e humbi 2:1 nga Kortrijku.

Janë edhe pikët e para të lëshuara nga lideri i Belgjikës, që ka nëntë fitore dhe një humbje në dhjetë ndeshje.

Ky takim u zhvillua të dielën. Muja për herë të parë grumbullohet me liderin e Belgjikës që prej transferimit muaj më parë nga Drita e Gjilanit.

19:23

Debuton Arbnor Muja

Arbnor Muja ka debutuar me fanellën e Antwerpit në Belgjikë. Ai është inkuadrua në minutën e 44-t të pjesës së parë që u mbyll 2:0 në të mirë të Kortrijkut.

Kjo ndeshje po zhvillohet sonte dhe i takon javës së dhjetë të elitës së futbollit belg.

Muja për herë të parë grumbullohet me liderin e Belgjikës që prej transferimit muaj më parë nga Drita e Gjilanit.