Sport

Hernandezi i gatshëm për duelin ndaj Juventusit

 

Theo Hernandez do të jetë i gatshëm për takimin derbi ndërmjet Milanit dhe Juventusit.

24-vjeçari, mbrojtësi i krahut të majtë, ka qenë titullar në secilën ndeshje para takimeve të përfaqësueseve.