Sport

Potoku me dedikim të veçantë për golin

 

Arbër Potoku ka pasur ndeshje të madhe për Ballkanin në fitoren historike ndaj Sivassporit. Majtaku ka shënuar njërin prej golave në fitoren 4:3.

“Kur shënon gol në këto nivele dhe arrihet fitorja, atëherë ndihesh shumë mirë. Me plot meritë kemi fituar. Golin ia kushtoi bebes që po e presim së shpejti”, ka thënë futbollisti mitrovicas.