Sport

Bajrami i lumtur që mbeti tek Empoli

 

Reprezentuesi i Shqipërisë, Nedim Bajrami ka thënë se është i lumtur që nuk u largua nga Empoli këtë verë, përkundër ofertave që i pati. Ai ka shtuar se është i lidhur me Empolin dhe do të bëjë të pamundurën për ta ndihmuar ekipin të arrij synimin që e ka këtë edicion, raporton “Tuttomercatoweb” të premten.

Bajrami para fillimit të këtij edicioni u kërkua me ngulm nga Fiorentina që nuk arriti ta bind Empolin në lirimin e tij.