Sport

Prej dy deri në dhjetë euro biletat për ndeshjen Ballkani – Slavia Praga

 

Ballkani ka njoftuar se ka nxjerrë në shitje biletat me Slavia Pragën që luhet më 27 tetor në kuadër të fazës grupore të Ligës së Konferencës.

Ndeshja është vendimtare për kalim në fazën nokaut dhe luhet në “Fadil Vokrri” në Prishtinë.