Sport

Derbi mes Gjilanit e Dritës, luhet sërish pa tifozë

 

Ndeshja derbi e xhiros së 16 në Superligën e Kosovës në futboll, ndërmjet Gjilanit dhe Dritës do të zhvillohet pa praninë e tifozëve.

Kështu, ka njoftuar të martën skuadra e Gjilanit që është vendase në këtë përballje. Kjo ndeshje luhet të enjten prej orës 13:00 në stadiumin me bari sintetik.