Sport

Balliu me Vallecanon ndalen në barazim

 

Ivan Balliu ka luajtur gjatë gjithë takimit te Rayo Vallecano që barazoi pa gola në shtëpi ndaj Celta Vigos.

Kjo ndeshje u zhvillua të enjten mbrëma dhe i takoi javës së 14-të të elitës së futbollit spanjoll.