Sport

Yakini pyetet nga serbët për Xhakën dhe Shaqirin

 

Përzgjedhësi i Zvicrës, Murat Yakin, është pyetur në konferencën për shtyp pas ndeshjes me Brazilin për lojtarët shqiptarë që i ka në skuadër, Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin.

Gazetarët serbë e kanë pyetur Yakinin për të kaluarën e Shaqirit dhe Xhakës nga ndeshja me Serbinë në Rusi.