Sport

Një person futet në fushë në ndeshjen Tunizi - Francë

 

Një person vrapoi nëpër fushë me atë që dukej të ishte një flamur palestinez në mes të pjesës së dytë të ndeshjes së Kupës së Botës mes Tunizisë dhe Francës të mërkurën.

Ai vrapoi nëpër fushë në “Education City”, bëri disa kërcime akrobatike përpara se sigurimi të reagonte me shpejtësi.