Sport

Mitroviq: Nuk kemi probleme nga ndeshja në Rusi

 

Përfaqësuesja e Serbisë po e mban konferencën për ndeshjen me Zvicrën, që është vendimtare për kalim në raundin nokaut të Kupës së Botës.

Në konferencë po flasin selektori Dragan Stojkoviq dhe sulmuesi kryesor, Aleksandar Mitroviq. Zëdhënësi i Federatës së Futbollit të Serbisë nuk ka lejuar përgjigjet që nuk kanë të bëjnë me futbollin.