Sport

Yakin: Shaqiri dhe Okafor janë gati për Serbinë

 

Selektori i Zvicrës, Murat Yakin ka thënë se Xherdan Shaqiri dhe Noah Okafor janë gati për ndeshjen kundër Serbisë.

“Shaqiri dhe Okafor janë gati të luajnë nesër”, ka thënë Yakin në konferencën për media para ndeshjes me Serbinë që e luan të premten mbrëma.