Sport

Rice: Senegali do të jetë testi më i vështirë deri tani

 

Mesfushori Declan Rice të enjten pranoi se Senegali do të jetë testi më i vështirë deri më tani i Anglisë në Kupën e Botës në Katar.

Anglia dhe Senegali do të takohen në 1/8 e finales, ndërsa Rice thotë se synimi tyre është kalimi tutje.