Sport

Bolti flet për largimin e Ronaldos nga Unitedi, përkrah Argjentinën

 

Usain Bold është i bindur se do të vijnë ditë të mria për ekipin e tij të preferuar të futbollit, Manchester Unitedin. Ish-atletit nga Xhamajka i vjen keq që pa Cristiano Ronaldon të largohej nga Manchester Unitedi, por ai nuk është për të dhe Portugalinë në Botëror.

Bolt përkrah Argjentinën për ta fituar Botërorin në Katar.