Sport

Busquets: Kishim synim fitoren

 

Kishim synim fitoren ka thënë mesfushori i Barcelonës dhe reprezentuesi i Spanjës, Sergio Busquets.

Busquetsi dhe Spanja të enjten u mposhtën nga Japonia, por pavarësisht kësaj, avancuan në fazën nokaut.