Sport

Pulishiq do të luajë kundër Holandës

Foto: AP
 

Mesfushori Christian Pulishiq do të jetë në gjendje të luajë për Shtetet e Bashkuara të Amerikës kundër Holandës.

SHBA-ja dhe Holanda, do të përballen të shtunën në 1/8 e finales të Kupës së Botës.