Sport

Brazilit i shtohen telashet me lëndime

 

Kupa e Botës për mbrojtësin e krahut të majtë, Allex Telles, dhe sulmuesin Gabriel Jesus, ka marrë fund.

Telles dhe Jesus janë dy lojtarë të radhës të Brazilit që janë përballur me lëndime të rënda.