Sport

Flamuri shqiptar në stadiumin ku luan Zvicra, mediat serbe të pakënaqura

 

Një flamur i madh shqiptar është shfaqur në stadiumin ku po luajnë Zvicra e Suedia. Po ashtu ka tifozë me fanella të Shqipërisë dhe simbole tjera shqiptare.

Kjo po i pengon mediat në Serbi.