Sport

Ronaldo s’festoi me ekipin, u largua i vetëm nga fusha

 

Cristiano Ronaldo doli nga fusha i vetëm, ndërsa pjesa tjetër e ekipit të Portugalisë po festonin fitoren 6:1 ndaj Zvicrës në 1/8 e finales të Kupës së Botës.

Kapiteni portugez duartrokiti tifozët dhe u largua menjëherë drejt dhomës së zhveshjes me të përfunduar ndeshja kundër Zvicrës të martën mbrëma.